Romantyczny wieczór we dwoje?

Wiele osób, które są w związkach, spędza ze sobą całe dnie, a nawet wieczory, często nie mając pomysłu na zagospodarowanie wolnego czasu. Choć pojęcie romantyzmu powoli zaczyna zanikać lub ścierać się pod wpływem ogromu codziennych obowiązków, często odczuwamy potrzebę, by spędzić wspólne chwile w sposób wyjątkowy.

czytaj dalej

Oczyszczanie skóry

Nadmierne wydzielanie łoju, czyli tak zwanego sebum może przysporzyć wiele niechcianych kłopotów, zarówno paniom, jak i panom. Powoduje to powstawanie zaskórniaków i licznych niedoskonałości i to nie tylko na twarzy, ale często również w innych partiach ciała. Poza twarzą najbardziej narażone na pojawianie się wyprysków są plecy.

czytaj dalej

Kosmetyki naturalne

Ostatnio produkty pochodzenia naturalnego, lub jak kto woli organiczne, zawojowały świat kosmetyki. Oleje arganowe, wody różane, czy naturalne masła shea stały się numerem jeden dla wielu użytkowników kosmetyków i to niezależnie od płci, czy wieku? Dlaczego?

czytaj dalej

Pomysł na prezent

Okazji do kupowania bliskim prezentów nigdy nie brakuje. Często jednak trudno jest wybrać odpowiedni prezent, który przypadł by do gustu każdemu. Możliwości jest jednak bardzo wiele, choć zwykle, trochę asekuracyjnie, decydujemy się pozostać przy tradycyjnym bukiecie kwiatów, butelce wina, czy bombonierce. A co, gdyby zdecydować się na zakup kosmetyków?

czytaj dalej

Rodzaje i typy skóry

Przy doborze odpowiednich kosmetyków męskich lub damskich bardzo ważne jest określenie typu i rodzaju swojej skóry. Wyróżnić możemy ich kilka.

czytaj dalej

Gdzie szukać porad kosmetycznych?

Dobór odpowiednich kosmetyków do potrzeb naszej skóry jest niezwykle istotną kwestią. Dobrze dobrane mogą bowiem pomóc nam wyleczyć się z różnego typu problemów skórnych, a tym samym również z kompleksów.

czytaj dalej