stomatologia gorzów wlkp zęby

W perfumeriach aż roi się od różnych rodzajów perfum i wód toaletowych dla kobiet i mężczyzn. Co chwilę wprowadzane są na rynek nowe zapachy, które mają przyciągać do sklepów tłumy.

Zdarzają się więc sytuacje, w których w jednym sezonie na ulicy wyczuć możemy ten sam zapach na różnych osobach. Na wszystko to wpływ ma oczywiście świat mody i marketing poszczególnych marek.

W zależności od naszych upodobań możemy znaleźć wody o intensywnym zapachu roślinnym, drzewnym, czy na przykład morskim. Perfumy rozróżnia także natężenie zapachu oraz, co również ma olbrzymi wpływ na podejmowanie przez klientów decyzji zapachowych, wygląd flakonu.

Dystrybutorzy, czy domy mody zajmujące się kwestią perfum współpracują z najsłynniejszymi projektantami i designerami, którzy na potrzeby poszczególnych zapachów tworzą odpowiednie do nich opakowania i flakony. Te drobiazgi przyciągają często rzesze klientów do sklepów.

Każdy z nas ma różny gust jeśli chodzi o zapachy. Dla jednych intensywna woń perfum może wydawać się nieodpowiednia, gdyż wolą delikatne zapachy. Dla innych wręcz odwrotnie.

Są również grupy mężczyzn preferujące dla siebie perfumy damskie lub kobiet, które najchętniej sięgałyby po zapachy dla mężczyzn. Dla nich przewidziano całe serie zapachów, tak zwanych unisex. Każdy więc może znaleźć w świecie perfum coś odpowiadającego swoim upodobaniom.

One thought on “Świat perfum widziany oczami kobiet i mężczyzn”

  1. Super wpis! chciałabym aby więcej było takich blogów. Tyle jest zapachów, że teraz nie wiadomo co wybrać. Mnie strasznie pociągają zapachy morza i lasu. Pomogają mi w uspokojeniu się po stresowym dniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close